Hakkımızda

Başarıya ulaşmanınKendini geliştirmeninİlerlemenin yolu

BİZ Kimiz ?

Teknoloji ile ve hatta bilgisayarla ilk buluşmamız (henüz windows yoktu 🙂 ASM Computer DX-2 66mhz ) 1992 yılında gerçekleşmişti . Bu alanda eğitimler almaya kendimizi geliştirmeye karar verdik. Üniversite yıllarında (Bilgisayar Mühendisliği) eğitimler aldık, projeler yaptık, teknik ve bilimsel alt yapımızı oluşturduk. Mühendislik bakış açısının oluşması ve gelişmesi için her birimiz uzun yıllar kamu ve  özel sektörde bir çok farklı alanda ve değişik pozisyonlarda görevler yaptık. Birçok projeye imza attık, teknolojik alt yapılar kurduk ve yönettik. Aradan geçen uzun zaman bize şunu gösterdi: Ülkemizde maalesef yöneticilerimizin bir çoğu teknolojinin gereksinimlerini ve yenilikleri kabullenemiyorlar. Sunduğumuz projelerin bir kısmı sunum aşamasında, bir kısmı ise proje aşamasında gereken önem gösterilmediği için başarısız oldu. Zaman içinde projelerimizin bir çoğunun başkaları tarafından hayata geçirildiğini gördük ve yaşadık. Doğru mühendislik bakış açısına sahip olmak güzeldi ve haklı olmanın gururu bizi inanılmaz motive ederken, diğer yandan müthiş bir üzüntüyü de beraberinde getirdi. Çünkü vizyonsuz ve yönetimsel sorunlardan dolayı projelerimiz artık bizim değildi.

Tamda bu sebepten dolayı alanlarında uzman kişilerin bir araya gelmesiyle kendi projelerini hayata geçirmek ve teknolojinin kazanımlarını farklı bir çok sektöre sunmak  üzere Haroon Teknoloji Limited’i kurduk.

Haroon Teknoloji, kendi yazılım ürünlerini üretmekle birlikte projeleri için ARGE faaliyetleri yürütmekte ve global çapta iş birliktelikleri yapmaktadır. INOVASYON kapsamda, her zaman yeni iş fikirlerine ve iş ortaklıklarına açık olacaktır.

Amacımız  yenilikçi bir şirket, hayranlık duyulan bir firma ve sevilen bir marka olmaktır. Bunun için çabalarımızı inovasyona, çalışma arkadaşlarımızla paylaşılan değerlere ve insanlığa ithaf ediyoruz.

Meşhur Bilim İnsanı Arşimet “Bana yeterince uzun bir kaldıraç ve sağlam bir dayanak noktası verin, Dünyayı yerinden oynatayım.” demiş. Bizce de imkansız diye bir şey yoktur ve diyoruz ki  “bize 3 şey verin: bilgisayar, internet ve  tabi ki yeterince zaman (H.Kurt)”, imkansız dediğiniz şeylerin ötesini gösterelim. Bu bakış açısına sahip yetenekli insanlarla ekibimizi büyütmek, savunma sanayi, sağlık, iletişim teknolojileri, yapay zeka, yapay sinir ağları gibi yeni iş alanlarını keşfetmek ve inovasyon tarihi boyunca yolculuğumuza devam etmek için sabırsızlanıyoruz.

HAROON TEKNOLOJİ, bu yolda karşılaşacağı yeni zorlukları ve fırsatları sevinçle karşılayacak.

HAROON TEKNOLOJİ inovasyon yolculuğunda, savunma sanayi, sağlık, iletişim teknolojileri, yapay zeka, yapay sinir ağları gibi keşfettiğimiz yeni iş alanlarında dünyanın en yenilikçi ve gelişmiş teknolojileri sunan, dünyadaki en başarılı teknoloji şirketi olmaktır.

Dijital Dönüşüm
95%
Yapay Zeka (AI), İş Zekası (BI)
85%
IT Danışmanlık
88%
Bilgi Güvenliği
92%
ARGE
75%

Yolculuğumuz Burada Başlıyor

İmkansız diye bir şey yoktur… İnanmak başarmanın yarısıdır.

2015
Bir araya geldik
Bir araya geldik
Yazılım ekibini oluşturan kıymetli dahilerimiz ve bize danışmanlık yapan hocalarımız ile bir araya geldik. Ne yapabileceğimize, hangi proje ile başlamamız gerektiğine karar verdik.
2016
www.dijiyon.com
www.dijiyon.com
İlk projemiz yayına başladı. Konut, site, spor salonu vs üyelik sistemi yönetim yazılımımız hizmete girdi.
2017
Dijiyon - Mobil APP
Dijiyon - Mobil APP
Artık ceplerdeyiz. Web tabanlı uygulamamızın mobil uygulamalarını yayına aldık.
2019
HAROON TEKNOLOJİ LİMİTED
HAROON TEKNOLOJİ LİMİTED
Müşterilerimize uçtan uca daha geniş çaplı ve daha iyi hizmet vermek için kurumsal kimliğimizi oluşturduk ve HAROON Teknoloji Limited’i kurduk.
2019
Çözüm Ortaklıkları
Çözüm Ortaklıkları
BETA KÜRESEL, UYUMSOFT, SOPHOS, MANAGE ENGİNE, KASPERSKY, XPLUSNET…
2020
www.servisteyiz.com
www.servisteyiz.com
Yeni projelerimizle fark oluşturmaya devam ediyoruz. Her şey tamam. Çok yakında hizmetinizdeyiz…
2020
www.liontrex.com
www.liontrex.com
Bitcoin, BlockChain olmazsa olmaz. Bir başka yeni projelerimiz daha çok yakında hizmete açılacak. Projelerimizi gerçekleştirmeye devam…

Deniz Yıldız

Typically replies within a day

Powered by WpChatPlugins