Hizmetlerimiz

Size yardım etmek için buradayız.

Dijital Dönüşüm

Dijitalleşen dünyanın hızını ve kolaylığını iş hayatınıza taşıyın.  Alışıla gelmiş dosyalama, evrak, kâğıt gibi belgeleme ve saklama yöntemleri değişirken, maliyet avantajı ve zaman kazandıran dijital dönüşümle rakiplerinizle rekabette bir adım öne geçin.

BULUT TEKNOLOJİSİ

ERP

CRM

E-Fatura

KVKK Danışmanlık ve Süreçleri

KVKK, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’, kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları kuralları düzenleme amacını taşımaktadır.

Bilgi Güvenliği açısıyla bakıldığında, Erişim Güvenliği ve Yönetimi, Yazılım yetkilendirmeleri ve Uygulama Kontrolü, Aygıt Kontrolü, Veri tabanı yetkilendirmeleri ve güvenliği ile Ağ Erişim yekilendirmeleri ve Yönetimi vb. gibi birçok bilgi güvenliği konuları öne çıkmaktadır.

 

Detaylı bilgi için iletişime geçin

0
+
Müşteri
0
+
Cevaplanan Çağrılar
0
+
Demo Talebi
0
+
Yazılım-Geliştirme /Saat

Apartman, konut sitesi, rezidans, alışveriş merkezi, iş merkezi gibi yaşam alanlarınızın yönetimi işlerinizin takibini kolaylaştırmak ve yönetimin daha şeffaf olmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış internet üzerinden kullanabileceğiniz online web tabanlı yönetim programı dır.

GelecekYeni dünyaKazanç burada

Dijital dünyanın Kripto para birimi, Bitcoin alım-satımın güvenilirkazaçlı adresi

Çok Yakında Hizmetinizde...

Siber Güvenllik - Penetrasyon

Önceliğimiz Kurumunuzun Güvenliğidir.

Alanında doktor olan ekibimizle Kurumunuza tepeden tırnağa en ince noktalarına kadar “CHECKUP” yapıyor, teşhiz ve çözümleri raporluyoruz. Kurumunuzun yol haritasına uygun planlama ile gerekli tüm tedbirleri uyguluyoruz. Ancak bizimle güvendesiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Kurumunuzun teknolojik destek ihtiyaçlarınızı, alanında uzman ekibimizle 7 x 24 uzaktan veya yerinde destek veriyoruz.

Monitoring

İşletmenizin ağ izleme sürecinde kritik öneme sahip router, switch, güvenlik duvarı, sunucu ve VM’ler gibi tüm ağ cihazlarının hata ve performans açısından proaktif olarak izliyor, arıza ve tehditleri ön görerek gerek tedbirlerin alınması için sizlere yardımcı oluyoruz.

ERP, CRM, E-Fatura, E-Arşiv

Şirketinizin kurumsal kaynakları ve müşterileri, pazar yönetimi için doğru uygulama ve doğru ekip şart. Kurumunuzun  ihtiyaçlarına uygun ERP, CRM, E- fatura, E- defter çözümlerini birlikte belirliyor ve alanında uzman ekibimizle sisteminize adapte ediyoruz.

IT Danışmanlık

Bilgi teknolojileri süreçlerinizi sizin yerinize inceliyoruz. Gereksinimleri ve rakiplerinize göre durumunuzu göz önüne alarak IT süreçlerinize yöne veriyoruz. Tam bir 360 derece IT danışmanlığı ile Güvenlikten CRM, BI dan satış pazarlamaya en geniş şekliyle süreçlerinize katkıda bulunuyoruz.

Bı- İş Zekası

BI teknolojileri ile kurumunuza yeni stratejik iş fırsatları belirleyerek, geliştirilmesine yardımcı oluyoruz. Büyük miktarlarda yapılandırılmış ve bazen yapılandırılmamış verileri işleyerek, öngörülere dayalı etkili bir strateji uygulayarak, işletmelere rekabetçi bir pazar avantajı ve uzun vadeli istikrar sağlıyoruz

Kurumsal Yazılım

İşletmenizin yazılımla çözülebilecek sorunları mı var? Gereksiz IT masraflarına katlanmayın. İşletmenize özel yazılımları geliştiren deneyimli ekibimizle hizmete hazırız. Tamamen size özgü, sizin ürünüz olsun…

Deniz Yıldız

Typically replies within a day

Powered by WpChatPlugins